У міській клінічній лікарні завідує лікувально-діагностичним відділенням талановитий лікар – доктор Ріхтер. Він творить чудеса, розплутуючи найважчі випадки. Не останню роль в роботі фахівця грає психосоматика, формальна логіка і тонка інтуїція. Його команда приступає до обстеження пацієнтки Ірини Іллівни, що працювала в школі вчителькою. На уроці їй стало погано, судоми і конвульсії практично паралізували тіло. Результати первинного огляду не підтверджують онкологічну пухлину, і до ведення хворої підключаються діагности. Молоді медики – Ольга Ходасевич, Володимир Калінін і Руслан Єгоршин – рішуче беруться за справу.

Висуваються різні версії, від васкуліту до невралгії, але без загального анамнезу лікування проводити неможливо. На час «консервації» жінка отримує стероїди, на тлі ліків стан стабілізується. Новий зрив виникає також раптово, як попередній. Серіал Доктор Ріхтер (1 сезон) (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Андрій Олександрович намагається зібрати більше даних, для чого відправляє одного з підлеглих з кримінальним минулим незаконно проникнути в квартиру викладачки, зрозуміти обстановку. Поки з’ясовуються подробиці, Іра повністю втрачає зір – ситуація виходить з-під контролю.

Режисер: Андрій Прошкін, Ілля Казанков
В ролях: Олексій Серебряков, Дмитро Ендальцев, Поліна Чернишова, Павло Чінарёв, Анна Михалкова, Віталій Хаєв, Олександр Яценко, Марія Миронова, Катерина Вілкова, Олександр Робак