Досить велике сімейство живе у величезному особняку і все настільки розважливі і жадібні, що готові піти на все, аби їм дісталася якомога більше грошей. Глава сімейства дуже багатий, проте зараз знаходиться у важкому стані. Сімейство навіть не думає про те, щоб приділити йому увагу і подбати про нього, в надії що він внесе їх у заповіті. Вони лише свято вірять в те, що їм і так все дістанеться і переживати нема про що. Ну а щоб старому не було нудно і було кому за ним дивитися вони наймають доглядальницю. На роботу влаштовується молода дівчина, яка досить швидко знаходить спільну мову з хворим чоловіком і намагається зробити все, щоб він ще як можна довше протримався в цьому світі.

Вся сім’я немов грає на публіку, намагаючись показати, як сильно вони переживають про чоловіка і про те, що хочуть щоб ми якомога швидше одужав. Однак на ділі їм хочеться, щоб він якомога швидше помер і до нього їм немає ніякого діла. Його дружина вже давно розважається з сусідом і дуже навіть добре проводить час. А ось дітей лише цікавить той момент, коли їм дістанеться весь спадок і вони зможуть його витрачати направо і наліво. Серіал Доглядальниця всі серії (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Кожен з них настільки захопився своїм життям, що навіть не задумався про те, що ж відчуває в цей час старий і чи дійсно він вірить в їх гру про те, як сильно вони переживають про його здоров’я.

Режисер: Стас Назіров
В ролях: Олександра Власова, Юрій Бєляєв, Сергій Жигунов, Ілля Акінтьев, Олександр Давидов, Денис Нурулін, Наталя Балясова, Анна Шульгіна, Максим Дрозд