Серіал Добрі наміри всі серії (2017) дивитись онлайн в HD якості


Сімейство Фірсових очолює одне маленьке містечко, жителі раді тому, що їм так пощастило, а ось саме сімейство щасливим не назвеш. Чоловік сам виховав трьох дітей, які тепер самі вирішили обзавестися сім’ями. Старший син вважав, що йому пощастило, адже він одружений на коханій жінці. Тільки от Інга не відповідає йому взаємністю і терпіти не може всю його сім’ю, яка не здатна прийняти її минуле. Середній сестрі теж не особливо пощастило. Так як її розрахунок про те, що вона вийшла заміж за коханого і у неї є прекрасні діти провалився на тому моменті, коли вона зрозуміла, що чоловік алкоголік і це нічим не покрити.

Молодша ж і зовсім не прагнула ні до чого подібного, але варто було їй познайомитися з Богданом, як все повністю змінюється. Хлопець архітектор і приїхав сюди попрацювати. Семен ж і вирішив запросити його на роботу. Тільки ось цим він зруйнував щастя всіх. Його дружина закохується в цього хлопця і він відповідає їй взаємністю. Сестра не має наміру нікому так просто віддавати Богдана. Серіал Добрі наміри всі серії (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

А ті двоє в свою чергу мріють якомога швидше придумати план, як вони будуть щасливі разом, навіть не підозрюючи про те, до чого все може привести. Чим же закінчиться ця історія і чи є хоч у кого-то шанс побути хоч трохи щасливим?

Режисер: Сергій Борчуков
В ролях: Дмитро Орлов, Валерій Афанасьєв, Глафіра Тарханова, Ольга Гришина, Анастасія Віденська, Андрій Барило, Яна Соболевська, Володимир Гориславець, Марія Тарасова, Володимир Жеребцов