Шпигун обговорює за вечерею з вищими чинами СС наслідки досконалої диверсійної операції. Він обурюється від стрілянини, затіяної невідомими по групі-і вирішує, що підставили його генерали, на яких він успішно працював. Офіцери блефують, намагаючись свідомо вивудити деталі події і вивірити версію місії, але заявляють про непричетність до інциденту. Якби стояло завдання розібратися — її б довели до фіналу за всяку ціну. Про повернення в Союз мови бути не може. Достеменно відомо, що контррозвідка намагається в обидві сторони. Напевно куратори зробили донесення в Генеральний штаб, здавши явки і паролі, тому виник обстріл.

Ситуацію курирує особисто Йосип Сталін, він в наказовому порядку розчерком пера визначає долю кожного бійця СМЕРШ. Плутанина починається на шляху до Берліна, коли колони червоноармійців рухаються по розбитій дорозі. Німецька форма для танкістів, як червона ганчірка для бика – сутичка закінчується сумно. Майор Лукашин і підполковник Костенецький не числяться в частині, тому до з’ясування обставин їх відправляють під арешт.

Зрада боляче ранить диверсантів, які билися в тилу ворога, виконуючи складні завдання, ризикуючи бути спійманими гестапо. Серіал Диверсант 2: Кінець війни 1 сезон (2007) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ігор Зайцев
В ролях: Владислав Галкін, Кирило Плетньов, Олексій Бардуков, Володимир Меньшов, Олег Табаков, Михайло Єфремов, Едвард Жентара, Олексій Гуськов, Ігор Скляр, В’ячеслав Разбєгаєв