Павло Кравцов – центральний персонаж серіалу «Ділянка». Він-старший лейтенант міліції, переведений з міста в Анісовку. Відданість роботі погано позначилася на сімейному житті Павла – в село він відправляється без дружини, зате з вірним бладхаундом Цезарем. Новий дільничний викликає жвавий інтерес у місцевих жителів. Вони тільки на вигляд здаються тихими і нудьгуючими, насправді тут кожен день відбуваються досить цікаві події. Кравцов особливо цікавиться долею попередника, якого чи то втопили, чи то він сам потонув. Розслідуючи смерть колеги, Павло не забуває виконувати і прямі обов’язки.

Йому доведеться мирити сусідів, з’ясовують, кому належить клаптик землі між городами, втихомирювати перепивших мужів, які потребують у дружин чергову пляшку, шукати загублених або вкрадених домашніх тварин, справлятися з зайвим і кілька заважає увагою з боку прекрасної статі, а також наводити мости з оточуючими, якими б різними не були їхні характери.

Кравцов сприймав переїзд, як посилання, але поступово втягнувся і прикипів до Анісовки і її мешканцям. Серіал Ділянка 1 сезон (2003) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Олександр Баранов
В ролях: Сергій Безруков, Олексій Булдаков, Павло Дерев’янко, Тетяна Догілєва, Юрій Ковалів, Роман Мадянов, Семен Морозов, Марія Порошина, Ніна Русланова, Олександр Семчев