У будь-який час року, вдень і вночі вони їздять по країні, займаючись важкою і часом далеко небезпечною роботою. Водії-далекобійники, кожна поїздка для них — це не тільки місце призначення, але і нові знайомства, непередбачені труднощі, випадкові радості, небезпека і удача, і само собою зрозуміло — нові історії, реальні і неможливі! Досвідченому водієві великовантажного трейлера Федору Івановичу все не вдається знайти спільну мову зі своїм напарником, безтурботним веселуном Сашком. Та й як можна порозумітися людям різних поколінь, кожен з яких по-своєму дивиться на життя?

Іноді вони навіть сваряться, але кожен раз їх мирить дорога і пригоди, які постійно з ними відбуваються… Федір Іванич — не перший день за кермом вантажних машин. Раніше він був водієм трейлера, але перейшов на бік далекобійників. Звиклий колесити простори доріг поодинці, Іванич, не дуже радий його новому напарнику-молодому і бешкетному Сашку. Серіал Далекобійники 1 сезон (2001) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Звичайно, позначається і різниця у віці, з-за якої між ними постійно виникають сварки і непорозуміння, але далекий шлях і різні халепи, що зустрічаються на шляху, постійно приміряють невгамовних шоферів.

Режисер: Юрій Кузьменко
В ролях: Володимир Гостюхін, Владислав Галкін, Наталя Єгорова, Вадим Яцук, Віктор Яцук, Дар’я Михайлова, Ольга Лисак, Петро Зайченко, Сергій Угрюмов, Ервант Арзуманян