Якщо згадати перший сезон, можна прийти до висновку, що група друзів, потрапивши в СРСР, власними діями вплинули на історію, у зв’язку з чим, потрапивши назад, в даний час – територія Росії залишилася під впливом комуністів. В даний час, хлопці дізнаються, що замість Чорнобильської АЕС постраждала станція в Штатах, а ось на рідній землі Союз, як і раніше процвітає. Головний герой Павло, повернувшись в рідні краї виявляє, що тут все зовсім не так, як було раніше. Те, що герої запобігли в 86-му році. Сильно вплинуло на весь світовий порядок.

Як наслідок – Союз і не думав розпадатися і утворення Російської Федерації не було навіть заплановано. Але, для Павла це не має того значення, яке він помітив у живих друзях. Так, вони всі цілі, тільки погляди їх змінилися. Нові друзі повідали нову історію, де катастрофа трапилася в Америці. Звичайно, щоб все виправити, необхідно знову відправитися назад, скориставшись аномаліями.

Незважаючи на небезпеку. Групі друзів належить знову зробити небезпечну пригоду. Але, вони готові ризикнути, щоб повернути «зниклий» світ. Серіал Чорнобиль: Зона відчуження 2 сезон (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Anders Banke
Актори: Крістіна Казінскі, Анвар Халілулаєв, Сергій Романович, Євген Стичкін, Валерія Дмитрієва, Костянтин Давидов, Ілля Щербінін, Микола Іванов, Дарина Лузіна, Євгенія Каверау