Сестри Котови, які проживають в провінційному селі, відрізнялися дружбою і взаємовиручкою. З появою В’ячеслава між родичками виникла недовіра і ворожість. Обидві дівчата беззавітно полюбили Славіка. Ніхто з них поступатися перспективного нареченого суперниці не має наміру. Кавалер від пильної уваги красунь розгубився. Після короткого замішання боєць студентського будзагону звернув свій погляд на Ірину. Герой сільського роману читає коханої вірші, намагаючись переконати супутницю в щирості почуттів і намірів. Ольга вирішила приворожити чужого хлопця зіллям місцевої знахарки. Віщунка Глафіра виготовляє відвар «Чорна кров».

Підступна особа пригощає сусідського юнака приворотним зіллям. Під впливом чаклунських чар гість з міста заради пекучої брюнетки кидає Іру. Поспішне одруження на ошуканці не приносить щастя. Шлюб, не витримавши випробування побутом, з тріском розпадається. Любовне тріо зазнає позбавлення і горе. Прокляття обрушилося на сімейство, яке по дурості скористалося заклинаннями магії. За штучне задоволення існує одна розплата – смерть близької людини.

Індикатором свободи від злих неприємностей служить перстень з темним бурштином. Коли камінь посвітлішає, значить, чари втратило колишню силу. Серіал Чорна кров (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Олексій Карелін, Анна Єрофєєва
Актори: Марія Порошина, Тетяна Колганова, Дар’я Щербакова, Ігор Денисов, Петро Баранчеев, Дмитро Бджола, Олег Алмазов, Олексій Коряков, Олексій Демидов, Євгенія Нохріна