Серіал Чорна кішка (2016) дивитись онлайн в HD якості


Історія про легендарну зухвалу банду «Чорна кішка», яка зародилася в підмосковному Красногорську. Передова молодь з оборонного заводу ночами перетворюється на безжальних розбійників, що тримають у страху Москву і область. Вдень вони красиво доглядають за жінками і встановлюють спортивні рекорди, а вночі грабують склади і розстрілюють міліціонерів. Що змусило їх зрадити світлі ідеали радянських громадян? У 1951 році в Красногорськ приїжджає капітан Віктор Каратов, призначений начальником кримінального відділу. Знайомство з місцевим кримінальним світом відбувається стрімко, і Каратів відразу заявляє: «Злочинність будемо викорінювати!».

Він не підозрює, що на його очах зароджується реальна злочинна сила, яка прогримить на всю країну. Іван Мішин — працьовитий токар. капітан заводської футбольної команди, чесний хлопець, закоханий в бібліотекарку Таю. Каратів поклав око на його дівчину, так що біди не минути, адже Іван, Андрій, Тарзан і інші хлопці з заводу не так вже й невинні. Серіал Чорна кішка (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Перш самі стали жертв місцевих бандитів, друзі захоплюються помстою і вже не можуть відмовитися від отриманої влади. Кожен злочин вони допомагають особистою міткою-малюнком чорної кішки.

Режисер: Антон Сіверс
Актори: Ігор Петренко, Костянтин Лавроненко, Катерина Гусєва, Гела Месхі, Марія Андрєєва, Олексій Шевченків, Юрій Чурсін, Юлія Галкіна, Олександр Лобанов, Дмитро Соломикін