Ця історія про багатодітну сім’ю, в якій татусь, який страждає від алкогольної залежності, намагається займатися вихованням шістьох дітей. У зв’язку з цим героям доводиться нелегко. Глава сімейства звик отримувати від цього життя суцільне задоволення. Головне для нього – алкоголь, а власні діти його мало турбують. З цієї причини нащадкам чоловіка доводиться самостійно осягати ази виживання в цьому суворому світі. Хлопці до цього вже давно звикли, адже батьки ніколи не звертали на них ніякої уваги.

Приміром, догляд матері став для них великою радістю, а черговий тривалий запій батька сприймається ними, як справжнє свято. Вихованням молодших братів і сестер намагається займатися старша дочка головного героя, але це завдання занадто складна для неї. Батько – одинак Гоша Груздєв живе зі своєю великою родиною в будинку, який поступово перетворювався в старе заклад. Серіал Безсоромні (1 сезон) (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Він не займався ні тільки господарством, а й дітьми. З відходом дружини у батька сімейства зовсім опустилися руки. За виховання братів і сестер береться старша дочка Гоші, яка намагається підняти стимул до життя батька.

Режисер: Артур Меєр
В ролях: Олексій Шевченків, Галина Петрова, Андрій Чадов, Дмитро Білоцерківський, Костянтин Давидов, Андрій Лебедєв, Поліна Ганшина