Серіал Безпека (1 сезон) (2017) дивитись онлайн в HD якості


Джені проживає в невеликому містечку. Її батько талановитий хірург, який бажає забезпечити дочку всім необхідним. Мати героїні загинула кілька років тому, залишивши її на піклування батька. У місті, де живе дівчина, особлива увага приділяється системі безпеки. Поліція і спеціалізовані служби зайняті збереженням громадян. Тут живуть тільки впливові і багаті люди, які хочуть відчувати себе захищеними. Том Делані болісно пережив втрату дружини. Він сподівається, що зможе вберегти доньку від необдуманих вчинків. З цієї причини чоловік просить її повідомляти про всі свої дії.

Героїня повинна повідомляти, коли йде, куди вона йде і коли повернеться. Це допомагає контролювати її пересування, бути в курсі справ. Том не турбується про неї, вважаючи, що в невеликому районі, де всі знають один одного, нічого не станеться. Але все змінюється в той день, коли Дженні не повертається додому. Стурбований батько поспішає зателефонувати їй, щоб дізнатися про причини затримки. Але трубку наполегливо не беруть, а після телефон зовсім вимикається.

Делані пускається на пошуки дитини, обходить її друзів і їх батьків. Проводячи власне розслідування, він з’ясовує несподівані таємниці городян. Серіал Безпека (1 сезон) (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисери: Микита Висоцький, Ілля Лебедєв
Актори: Микита Висоцький, Кирило Плетньов, Олександра Мареева, Данило Воробйов, Ганна Ареф’єва, Олександр Ратніков, Дар’я Урсуляк, Михайло грубіше, Данило Бєлих, Ірина Бякова