АСК – секретна система, яку очолює відставний підполковник ФСБ. Трошин Михайло Ілліч вимушено звільнений в запас після важкого поранення. Його напарник Сєров убитий при затриманні, а дочка покійного колеги Ольга Юріївна прийнята в штаб оперативним співробітником. Павло намагається залишатися інкогніто, він досконало володіє програмуванням і може без праці «хакнути» будь-який захист, найцінніше – він не залишає слідів злому. Зі зрозумілих причин молода людина вважає за краще приховувати обличчя і вести самітницький спосіб життя.

Савицький Єгор Павлович — діючий офіцер поліції, але в компанії він числиться позаштатною одиницею або консультантом. Фахівці корпорації займаються професійною детективною діяльністю, в їх віданні найсучасніші технічні новинки, здатні допомогти слідству встановити істину по справі. Перший клієнт змушує чекати агентів, але його розповідь варта уваги.

Обчислити, від кого виходять анонімні погрози з побажанням якнайшвидшої смерті під силу тільки приватним сищикам, виведеним з-під офіційного статуту – їм і карти в руки. Серіал Агентство прихованих камер (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Андрій Канивченко, В’ячеслав Падалка
В ролях: Костянтин Кожевников, Євген Савінков, Антоніна Коміссарова, Дмитро Яковлєв, Сергій Охапкин, Марія Чувилин, Антон Філіпенко, Едуард Флеров, Руслан Корнеков, Анна Чала