Такий дует напарників міг придумати тільки російський детектив – відставний спивающийся слідчий і узбецька гастарбайтерша-двірничка, дві людини з різних світів. Однак їх об’єднує загострене почуття справедливості і нездатність спати спокійно, поки скоєно злочин, а злочинець залишається безкарним. Детективна історія-за справу беруться самі нестандартні напарники у всій багатонаціональній багатомільйонній російській столиці. Робота в поліції була справжнім покликанням для Володимира Каленого. Боротися із злочинцями, розплутувати складні злочини, кидатися в погоню, вершити торжество закону – кожен день в органах був випробуванням і винагородою за роки підготовки, тренування і навчання.

А потім сталася драма, фатальний постріл і прийшла рання пенсія по пораненню. Інший би радів, спочивав на лаврах, будував нову кар’єру на отриману компенсацію, а Розжарений почав пити, перетворюючись в останнього алкаша. Мавлюда Едгарова прибула до Москви, мріючи про щасливе життя разом з коханим чоловіком. Однак велике місто зустрів гостю з Узбекистану неласкаво – чоловік пропав, а єдиною можливість заробити на прожиток виявилося підмітати вулиці і двори.

Тут майбутні колеги і познайомилися. Перша зустріч співробітників детективного агентства закінчилася скандалом, адже екс-коп терпіти не може приїжджих, а узбечка зневажає алкашів. Серіал А у нас у дворі (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ольга Музалева
В ролях: Сергій Пускепаліс, Равшана Куркова, Фаррух Гафуров, Ірина Луковська, Олександр Назаров, Євгенія Калинець, Олександр Чернявський, Максим Ємельянов, Олег Ребров, Річард Бондарев