Даніель мріє про кар’єру актора. Він навіть отримує невелику роль у шкільному спектаклі. Ось тільки юнак відрізняється поганою пам’яттю. Він не в змозі запам’ятати слова, які йому необхідно буде вимовити на сцені. Хлопцеві намагається допомогти його сестра. Але дуже швидко Люсі переконується, що він не володіє потрібними акторськими якостями. Тим часом глава сімейства збирається відправитися у відпустку. З собою в подорож він бере сина. Незабаром чоловік разом з Даніелем приземляється в аеропорту одного з південноафриканських міст. Однак тут вони стають жертвами шахраїв. В результаті головні герої виявляються без грошей і документів в абсолютно незнайомій їм країні.

Вони навіть не знають, до кого слід звернутися за допомогою в такій непростій ситуації. Через деякий час горе-мандрівники нашкодять на звалище, де зберігається техніка, що відслужила свій термін, і тому подібний мотлох. Тут Даніель зустрічає свого ровесника з незвичайним ім’ям Асанда. Талановитий хлопчина виділяється відмінними артистичними здібностями і життєрадісним характером.

Він ніколи не сумує, незважаючи на той факт, що його рідним домом є огидна смітник. Попереду двох товаришів чекають дивовижні пригоди. Фільм Зроблено в трейлері (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джакобас Криэль
В ролях: Хейк Бруннер, Чи Равів