Фільм Зниклі: Залишені — Наступне покоління (2016) дивитись онлайн в HD якості


На планеті Земля почало відбуватися щось дуже дивне. Раптово по всій земній кулі стали зникати люди, але не по одному, а відразу мільйонами. Все сталося так швидко, що ніхто нічого не встиг зрозуміти. Це викликало паніку серед тих, хто залишився на місці. Хаос — ось що було навколо. Порядок більше ніхто не підтримував, закони перестали існувати, все перемішалося в одну купу, а відповідей так і не з’являлося. Світом почала правити сила, а все інше відійшло на задній план. Підлітки, які ще вчора відчували себе безтурботно, змушені були дуже швидко подорослішати, оскільки їх стало нікому захищати.

Геббі 15 років, у неї є молодша сестра, про яку вона тепер повинна сама дбати, як про себе. Коли вона розуміє, що будинок оточили бандити, на чолі яких знаходиться хтось по кличці Демон, героїня вирішує, що потрібно бігти. Вона бере сестру і йде з дому, сама не розуміючи куди. Разом з ними відправляються і хлопці, яким Геббі подобається, — Флінн і Джош. Фільм Зниклі: Залишені — Наступне покоління (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Разом вони хочуть знайти безпечне місце і зрозуміти, що ж навколо відбувається. Під час цієї подорожі їм належить зіткнутися з безліччю перешкод, з різними людьми і навіть з тим, кого називають Антихристом.

Режисер: Ларрі А. Маклін
В ролях: Ембер Монтана, Мейсон Дай, Ділан Спрейберри, Том Еверетт Скотт, Джексон Херст, Бриджид Брэнно, Кілі Вілсон, Рейчел Хендрікс, Randy LaHaye, Тара Моліка Еріксон