Картина пропонує глядачам перенестися в дивовижну реальність-світ, де все так, як ти захочеш. Таку можливість несподівано знайшла героїня фільму — юна Кейсі. Обставини, які передували цьому, абсолютно прозові: дівчина знаходиться в поліцейській ділянці, їй повертають речі, конфісковані при затриманні. Але ось в руках Кейсі звичайний на вигляд значок. Треба сказати, що життя Кейсі до цього моменту була нестерпно нудна, одноманітна — просто сіра повсякденність. Героїня мріє вирватися зі звичної рутини. І ось в її руках загадкова річ, завдяки якій можна перенестися в Землю Майбутнього.

Фізичний контакт з предметом — і героїня потрапляє в країну, зачаровує своїми можливостями. Земля Майбутнього не знає нічого, чого не можна здійснити. Це сонячний, зачаровує світ, де будь-яка мрія стає дійсністю. Кейсі прагне розкрити її секрет, для чого приваблює Френка Уокера. Він заслужив репутацію вундеркінда, нині винахідник. А найголовніше — Френк знає, що таке загадковий світ землі Майбутнього, він тут бував. Героїв чекають неймовірні пригоди.

Вони будуть переміщатися в часі і просторі, шукати відповіді на свої питання, спробують зрозуміти, що це — Земля Майбутнього: паралельно існуючий світ справджених бажань? Фільм Земля майбутнього: Світ за межами (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Бред Берд
Актори: Брітт Робертсон, Джуді Грір, Джордж Клуні, Кетрін Хан, Х’ю Лорі, Локлін Манро, Кіген-Майкл Кі, Пірс Генон, Тім МакГроу, Пол МакДжілліон