У центрі сюжету цієї дивовижної історії знаходиться одинадцятирічний хлопчик на ім’я Лукаш. Деякий час тому він разом зі своєю мамою потрапив в серйозну автомобільну аварію. Сам він практично не постраждав, відбувшись лише переляком, а ось мама його опинилася на лікарняному ліжку. Вона отримала численні травми, переломи та інші проблеми зі здоров’ям, тому доглядати за сином якийсь час вона не могла. Більше з Лукашем сидіти було нікому, тому довелося відправити хлопчика до його тітці Агаті. Ця жінка тримає свій пансіон, в якому знайшлося місце і для племінника.

Головний герой не особливо був радий переїзду, оскільки йому не хотілося жити далеко від матері, але іншого варіанту просто не було. В гостях він не відчував себе комфортно і мріяв про той день, коли поїде назад. А потім сталося щось таке, що змінило життя Лукаша назавжди. Тітка з першого дня заборонила хлопчикові підходити до синьої двері. Фільм За синіми дверима (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Природно, це подіяло на дитину протилежним чином. Хлопцеві стало дуже цікаво, що за нею ховається, тому він набрався сміливості і відкрив її. В ту ж мить він опинився в дивній чарівній країні, про існування якої навіть не здогадувався.

Режисер: Маріуш Палей
В ролях: Домінік Ковальчик, Єва Блащік, Магдалина Ніц, Міхал Жебровський, Тереза ​​Липівському, Адам Ференц, Сара Луговська, Якуб гаварецької, Грача Недзвідзе