Китайський кінематограф розродився відмінним і фантастичним фільмом про величезних монстрів. Сюжет починається з того, що в надрах однієї з гір поблизу кордону з Монголією китайці знаходять скам’янілі останки таємничих істот вражаючих розмірів. Організовуються масштабні розкопки, в результаті чого виявляються сліди існування розвиненої стародавньої цивілізації. Але закінчуються розкопки трагедією, що стала причиною численних жертв. Монстри невідомого походження нападають на учасників експедиції. У 1979 році В одній з печер гірського ланцюга Куньлунь були знайдені кістки таємничої істоти.

Ху Байї споряджає експедицію в глибини цих гір, щоб відшукати ще більше прихованих палеонтологічних реліквій. Спустившись вниз, дослідники виявляють загадкове місто, приховане під товщею гірських порід. Фільм Хроніки примарного племені (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Місто колись належало могутній цивілізації, яка володіла великою силою і знала таємниці життя і смерті. Радість такої чудової знахідки затьмарили жахливі істоти, що напали на групу дослідників.

Режисер: Чуань Лу
В ролях: Марк Чао, Чень Цзінь, Фен, Чен, Гуанджи, Янь Тан, Ридиан Он, Дешун Ванг, Ван Цін-сян, Jun Wu