Фільм Хроніки Нарнії 4: Срібне крісло (2020) дивитись онлайн в HD якості


Юстас і Джил звичайні діти, які і не здогадуються про своє майбутнє. Зараз вони не знають будь-яких серйозних проблем, крім навчання в школі. З огляду на їх допитливий, а часто грайливий характер, проблем вони завжди можуть знайти. Благо, їх витівки ніколи не перетинали рамки дозволеного, залишаючись всього лише дитячою грою. Одного разу після занять вони почули звернення свого викладача, який викликав їх для чергової догани. Природно, їм не хочеться цього, Чому хлопці недовго думаючи вирішили втекти зі школи. Вони вирішили просто відправитися додому, але пройтися на цей раз через мальовничий пагорб.

Саме там знаходилася потайна доріжка через стару хвіртку. Цією дорогою вони постійно ходили, але цей день назавжди змінить їх існування. Притому зміни будуть колосальними. Фільм Хроніки Нарнії 4: Срібне крісло (2020) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Ступивши за хвіртку, хлопці виходять до свого улюбленого схилу, після чого дивним чином виявляються в чарівному світі, де їх зустрічає Аслан, розповідає дітям про те, яка доля чекає їх у найближчому майбутньому: їх мета полягає в порятунку місцевого принца, який пропав невідомим чином.

Режисер: Майкл Аптед
В ролях: Бен Барнс, Скандар Кейнс, Джорджі Хенлі