Фільм познайомить глядача зі звичайним підлітком на ім’я Джейк. Він живе в тихому провінційному містечку, де не відбувається майже нічого цікавого. Останнім часом хлопця турбують дуже дивні сни, в яких фігурують підозрілі незнайомці і башта-хмарочос. Про це він розповідає своїм батькам. Однак дорослі не звертають уваги на загадкові сни, які турбують їх сина. Вони вважають, що у того просто розігралася уява після перегляду чергового блокбастера. Сам же юнак вірить в реальність побаченого. Одного разу він несподівано потрапляє в інший світ, який сильно відрізняється від нашого.

А незабаром і зовсім зустрічає одного з тих самих незнайомців, які снилися йому ночами. Їм виявляється Роланд-останній представник стародавнього могутнього ордена. Він протистоїть підступним планам Людини в чорному. Лиходій має намір знищити вежу, завдяки якій і існує весь Всесвіт у всьому своєму різноманітті. Але проти такого серйозного супротивника поодинці Роланд не витримає.

Йому потрібен вірний помічник, яким і стає Джейк. Головні герої повинні знайти спосіб перемогти Людину в чорному, який як ніколи близький до здійснення своїх задумів. Фільм Темна вежа (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ніколай Арсел
Актори: Меттью МакКонахі, Ідріс Ельба, Еббі Лі, Джекі Ерл Хейлі, Су-хен, Ніколас Хемілтон, Алекс МакГрегор, Френ Кранц, Майкл Барбиери, Кетрін Віннік