Захоплююча кінострічка знайомить глядачів з Сібі. Цей активний молодий чоловік за родом діяльності є підприємцем. Весь вільний час він присвячує улюбленій роботі. Батьки пишаються своїм сином, який не звик пасувати перед життєвими труднощами і негараздами. Одного разу головний герой отримує пропозицію на кілька днів перекваліфікуватися в доглядача розкішного палацу. Після недовгих роздумів він з маленьким багажем відправляється в старовинний особняк. Основне завдання чоловіка-навести порядок в будівлі і на прилеглій до нього території. Він з подвоєною енергією береться за виконання своїх обов’язків. А незабаром новоспечений дворецький дізнається від тутешніх слуг одну дуже цікаву історію.

Нібито багато років тому в околицях палацу був заритий скарб, вартість якого, за найскромнішими підрахунками, становить мільйони доларів. Сібі тут же загоряється ідеєю відшукати ці коштовності. Він упевнений в тому, що йому посміхнеться удача. При цьому головний герой розуміє, що поодинці йому не досягти своєї мети. Фільм Справжній скарб (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Так що чоловік знаходить кількох людей, які згодні допомогти бізнесменові в його сміливому починанні. Чи вдасться йому казково розбагатіти, довірившись красивою легендою?

Режисер: Відень
В ролях: Фахад Подвійна Легкість, Субин Шахір, Виджайарагхаван, Недумуди Відня, Четхан Джайялал, Мамта Мохандас