Про напади великої білої акули-людожера, що обірвала безліч людських життів, давно відомо всьому узбережжю Флориди. Люди з побоюванням йдуть купатися в прибережні води, і негайно реагують на будь-який сигнал небезпеки. Тільки це не зупиняє жадібних бізнесменів, які вирішили організувати величезний парк атракціонів, пов’язаних безпосередньо з океаном. Попередження головного героя представленого фільму жахів «Щелепи 3» шерифа Броді про можливу небезпеку, були сприйняті засновниками атракціону. Навіть, коли безслідно зникли кілька відпочиваючих, вони не збираються зупиняти роботу, адже в проект вкладено великі гроші, і тепер потрібно їх відпрацьовувати.

Все всерйоз занепокоїлися після зникнення Механіка, що займався ремонтом воріт, що огороджує територію парку від відкритого океану, які нещодавно хтось зіпсував. Броди і Морган вирішують самостійно досліджувати дно, заодно пошукати зниклого працівника. Фільм Щелепи 3 (1983) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Дійсно, підводою вони знаходять знівечений труп механіка, сліди на тілі якого, явно збігалися з укусами акули. Шериф негайно вирішує організувати полювання на хижака, а присутній на острові Філіп Фитцройс зняти про це документальний фільм.

Режисер: Джо Элвс
В ролях: Денніс Куейд, Бесс Армстронг, Саймон МакКоркиндейл, Луїс Госсета мл, Джон Путч, Ліа Томпсон, П. Х. Моріарті, Ден Бласко, Ліз Морріс, Ліза Морер