Злий і жорстокий Лука все своє існування заздрив Персі, який був безстрашним героєм. В будь-якій частині світу його знали, як справжнього героя і рятівника всього світу, саме тому кожна людина поважав і любив Персі. Луці не подобалося, що вся увага була приділена молодому хлопцю, адже лиходій вважав себе прямим нащадком самого Гермеса, тому він хотів, щоб люди почали поважати і його. Заради слави він був готовий на все. Саме тому він вирішує знищити Персі, який, на його думку, не заслуговує всієї цієї слави і пошани. З цього моменту головний герой знову опиняється під прицілом небезпеки, але він навіть не підозрює про те.

Молодий чоловік вже багато разів приймав на себе удари могутніх лиходіїв, але у нього ніколи не було настільки сильного противника, як Лука. У цей час лиходій почав ретельно продумувати весь свій план і прийшов до висновку, що самою ідеальною і болісною загибеллю буде – лабіринт смерті. Однак перед цим йому належить воскресити кровожерна істота по імені Кронос, який колись давним-давно ненавиділо батька головного героя. Фільм Персі Джексон 4: Лабіринт смерті (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

У Луки був ідеальний план, але він не врахував одну важливу деталь, що хлопця оберігають найдавніші Боги, тому в разі небезпеки він може повністю розраховувати на допомогу Олімпу.

Режисер: Тор Фройденталь
В ролях: Логан Лерман, Олександра Даддаріо, Дуглас Сміт, Лівен Рамбін, Брендон Т. Джексон, Джейк Ейбел, Ентоні Хед, Стенлі Туччі, Коннор Креш Данн, Палома Квіатковскі