Остання пригода для нього принесло великий плюс. Він придбав вірних друзів — Аннабет і Таллі, які його постійно супроводжують всюди. Згуртувавшись разом, їх в життєвому шляху очікують найнеймовірніші пригоди і нелегкі випробування, але вони згодні все подолати і покласти на себе місію, аби досягти своєї мети. В цей раз їм слід відправитися на пошуки великої богині Артеміди. Але щоб знайти цю гідну з величних, їм потрібно пройти непоміченими біля могутнього чудовиська Мантикороя. По всьому припущенню друзів, це чудовисько не збирається зрушуватися зі свого місця, а обійти його ніяк не виходить. Також Персі Джексону потрібно відшукати свою давню приятельку.

По всьому припущенню товаришів, вона знаходиться в полоні в грозного і непереможного Атланта. Всі відважні воїни розуміють, що їм належить нелегке завдання, але вони не збираються відступати від своїх намічених цілей, і якщо буде потрібно, почнуть хоробро боротися з ворогом. Фільм Персі Джексон 3: Прокляття титану (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Чим закінчиться дивовижна подорож Персі і чи зможе він звільнити з полону свою подругу? Які випробування ще чекають героїв фільму, це глядачі побачать в інтригуючих сюжетах.

Режисер: Тор Фройденталь
В ролях: Логан Лерман, Олександра Даддаріо, Брендон Т. Джексон