В недалекому майбутньому відбуваються зміни в сонячній системі. На Землі життя стає неможливим. Все навколо скута льодами. Сонце згасає і більше не може зігрівати своїми променями. Команда на борту космічного корабля «Ікар-2» отримує завдання вирушити у відкритий космос і спробувати відновити сонячну активність. Для цього на борту є потужна бомба, закинувши її на Сонце можна отримати вибух, який відновить функцію планети. Члени екіпажу «Ікар-2» довгих півтора року добиралися до пункту призначення. І коли вони вже стали наближатися до мети, надходить сигнали з точки, що знаходиться поблизу планети Меркурій.

Це знак лиха з першого корабля «Ікар 1», який пропав 7 років тому, виконуючи аналогічну місію. Командир екіпажу перебуває в сум’ятті, тому що він повинен змінити курс, повернувшись за зниклим кораблем. Після довгих роздумів екіпаж вирішує протягнути руку допомоги» колегам. Вони наближаються до Меркурія і виявляють порожній корабель з купою попелу, замість людей. Дивна запис змушує задуматися про правильність місії.

Колишній командир «Ікар-1» у своєму відео повідомленні просить решту пілотів припинити спроби відродити Сонце, обіцяючи неминучу загибель людству. Фільм Пекло (2007) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Денні Бойл
В ролях: Кілліан Мерфі, Роуз Бірн, Кліфф Кертіс, Мішель Йео, Кріс Еванс, Хіроюкі Санада, Марк Стронг, Трой Гэрити, Бенедикт Вонг, Чипо Чанг