Фільм Народжений стати королем (2019) дивитись онлайн в HD якості


Більшість юних хлопчаків мріють стати справжніми супергероями, щоб боротися з лиходіями, а після нищівної перемоги купатися в подяках врятованих людей. Центральним персонажем пригодницького фентезійного фільму «Народжений стати королем» виявляється молодий хлопчина на ім’я Алекс. Він абсолютно випадково знайшов Екскалібур — знаменитий меч, що володіє дивовижною силою. Однак слід пам’ятати, що за великими можливостями йде не менш значна відповідальність. Таким чином він стає обраним і зобов’язаний надати протидію могутньої відьмі Моргана.

Хлопець упевнений, що неспроста виявився обранцем, тому підбадьорений рішучістю і бажанням скоріше позбавити рідний дім від мерзенних намірів чаклунки. Однак амбіції іноді йдуть на шкоду і можуть затуманювати розум, приховуючи справжню картину того, що відбувається. Алекс упевнений, що завдяки отриманим талантам без праці розтрощить лиходійку і відновить світовий порядок.

Однак не володіючи належним життєвим досвідом і мудрістю, можна запросто провалити вселенську місію і приректи людство на вимирання, чого, власне й домагається головна антагонистка… Фільм Народжений стати королем (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джо Корніш
Актори: Луїс Ешборн Серкіс, Денис Гоф, Dean Chaumoo, Том Тейлор, Ріанна Дорріс, Нейтан Стюарт-Джарретт