В центрі історії знаходяться кілька приятелів. Вони проживають в одному з американських міст. Молодим людям не подобається ідея працювати по 40 годин на тиждень за копійки. Тому вони вважають за краще сидіти на шиї у батьків і тинятися по вулицях без діла. Одного разу в голову одного з друзів приходить ідея обчистити антикварний магазин. Невелика лавка ніким не охороняється. А значить, молодикам досить просто заявитися туди, і перелякана продавщиця все зробить сама. У призначений день головні герої відправляються на справу. Вони безпардонно завалюються всередину магазину. Однак у касовому апараті лежить зовсім смішна грошова сума.

Тому грабіжники вирішують поживитися цінними артефактами, що знаходяться тут, щоб потім з вигодою продати їх на чорному ринку. Несподівано погляд протагоністів падає на давню мумію з Єгипту. Їх увагу привертає амулет, який напевно коштує нечуваних грошей. Недовго думаючи, злочинці зривають брязкальце з шиї покійного багато століть тому єгиптянина. Після цього компанія швидко покидає лавку, радіючи багатому улову. Але попереду їх чекає жахливе відкриття. Фільм Мумія відроджується (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Мумія оживає, щоб повернути собі те, що належить їй по праву. Сховатися від зловісного монстра неможливо. Єдиний порятунок для головних героїв – це повернути амулет назад, поки не стало надто пізно.

Режисер: Dan Allen
Актори: Becca Hirani, Тара МакГоурэн, Rita Siddiqui, Tiffany-Ellen Robinson, Georgia Wood