У центрі розповіді знаходяться два підлітки. Вони проживають в тихому місті. Молоді люди старанно вчаться, а вечорами без діла тиняються вулицями. Але одного разу вони дізнаються про те, що доля всього світу залежить від їх дій. Справа в тому, що злісний геній створив смертельний вірус, від якого немає ліків. Смертоносний штам ось-ось знищить мільярди людей на планеті. Зупинити поширення епідемії вже неможливо. І все ж головні герої здатні вплинути на цю ситуацію. Для цього їм необхідно відправитися на кілька років в минуле. Тоді у приятелів з’явиться шанс здобути перемогу над божевільним.

Спраглі пригод товариші за допомогою машини часу потрапляють в минуле. Тепер вони повинні відшукати лабораторію лиходія, який продовжує вести запеклі дослідження в біології і медицині з метою помститися всьому людству. Друзі докладають всіх зусиль для того, щоб виконати свою місію. Вони відмінно розуміють, що в разі провалу завдання велика частина людства вимре. Фільм Людина-кишеня і хлопець в шортах (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Притому геніальний вчений вже підготував для мандрівників у часі кілька неприємних сюрпризів. Він збирається довести свою справу до кінця, не звертаючи особливої уваги на потуги двох недотеп.

Режисер: Клей Моффат
В ролях: Джанна Франгелла, Адам Берарді, Майкл Даміан Пирсолл, Уейн Ланді, Вільям Кенні, Клей Моффат