Дмитро молодий харизматичний постійно шукає пригод і знаходиться в центрі подій хлопець. Він вже близько десяти років працює журналістом в одному серйозному московському журналі. Цей хлопець звик постійно писати репортажі на гострі політичні та соціальні теми перебуваючи постійно в центрі подій, що відбуваються в місті. Для нього було великою несподіванкою, коли його начальник перевів його в історичний відділ журналу. І тепер хлопець який постійно їздив по місту і країні в пошуках гострих і актуальних тем змушений писати матеріали черпаючи інформацію для них в бібліотечних архівах. Але одного разу одна несподівана пригода змінює все його життя.

Одного разу начальник Дмитра пропонує йому і його другу Фіме який теж є журналістом відправиться в Америку. Для того що б зробити репортаж про знамениту фортецю Форт-Росс яка перебувала в Північній Каліфорнії і належала Російській імперії. Максим і його колега з радістю погоджуються і відправляються в США. Прилетівши в Америку їх зустрічає чарівна дівчина Марго яка є співробітником американського відділення їх журналу. Ця дівчина буде їх гідом, а також виконувати ролі фотографа і режисера їх розслідування. Фільм Форт Росс: У пошуках пригод (2014) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Хлопці вирішують провести масштабне розслідування, і з’ясувати, що стало причиною того, що Російська Імперія втратила такі великі володіння простягалися від Аляски і майже до самої Каліфорнії.

Режисер: Юрій Мороз
В ролях: Максим Матвєєв, Ганна Старшенбаум, Максим Виноградов, Лайа Коста, Кирило Плетньов, Хосе Анхель Ехідо, Михайло Горевий, Андрій Мерзлікін, Рамон Ланга, Амаду Мамадаков