Події розгортаються в невеликому австралійському містечку, в якому є своя, особлива пам’ятка — на невеликому скелястому острівці мешкають пінгвіни, і щоб поспостерігати за ними, туди приїжджають сотні туристів. Пройти до острівця можна через неглибокий канал, після чого відкривається незвичайна краса і зовсім інша атмосфера. Незабаром не тільки люди зрозуміли, що можуть таким чином проходити до пінгвінів, а й лисиці здогадалися про місцезнаходження ласих мешканців. Хижачки так захопилися своїми нападками, що через кілька років кількість пінгвінів значно скоротилася — до цього моменту їх налічувалося кілька тисяч, а тепер залишилося штук 20, не більше.

Доглядачі заповідника в жаху, вони марно намагаються захистити популяцію від лисиць, але всі зусилля даремні. Якщо залишиться ще менше пінгвінів, то заповідник перестане вважатися таким, відповідно, зникне і головна визначна пам’ятка міста. На тлі подій, що відбуваються один з доглядачів знаходить пінгвіна поза територій заповідника. Фільм Дивак (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Він вирішує забрати тварину додому, щоб врятувати хоча б одну особину. Дивно, але лисиці навіть сюди завітали. Залишалося тільки одне-боротися з хижачками в межах тваринного світу.

Режисер: Стюарт МакДональд
В ролях: Алан Тьюдік, Сара Снук, Шейн Джейкобсон, Коко Джек Гілліс, Дебора Мэйлман, Террі Камиллери, Річард Дейвіс, Стефен Кірні, Френк Вудлі, Теган Хиггинботэм