Напевно, кожен за все своє життя мріяв про щось особливе, відповідно вигадували різні історії для свого майбутнього. Ще в дитячому віці молоді люди живуть у своєму уявному світі, який заповнений радісними подіями. Але дванадцятий за рахунком хлопчисько несподівано потрапляє в зовсім іншу історію. На нашій планеті через дивні події пропадає електрика. Тепер хлопець опиняється в центрі уваги всіх подій, що відбуваються. Все це може бути пов’язано з безліччю різних дій, повністю пов’язані з незвичайними фрагментами з життя. Тепер від основної дії самого Вадика залежатиме життя і майбутнє всього міста, до того ж практично кожної людини.

Іноземні істоти з іншої цивілізації, які цілком вдало маскувалися під самих звичайних людей, які були обрані саме для відвідування Землі, щоб виконати власні плани. Тепер все залежить лише від дії самого хлопчика, який змушений буде врятувати весь наш світ від нашестя інопланетян. Фільм Бобот і енергія Всесвіту (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Хлопчикові вирішує допомагати загадкова інопланетна істота на ім’я Бобот, який перетворився на звичайну трансформаторну будку. Тільки при спільній роботі вони зможуть запобігти найжахливіші наслідки.

Режисер: Максим Ксєнда
В ролях: Тарас Шевченко, Віктор Григор’єв, Володимир Ращук, Арсен Шавлюк, Іванна Бородай, Ігор Мірошниченко та інші