Дружба хлопчика з великою піренейської гірської собакою стала прикладом для жителів села у Французьких Альпах. Він не побоявся захистити собаку від мисливців, взяв її під опіку і назвав Белль. З того моменту пройшло достатньо часу. Зараз Себастьян разом з дідусем, чекає повернення Анжеліни. Вони накрили стіл, прикрасили будинок, щоб порадувати її. Але прийшли трагічні звістки. Літак, в якому летіла дівчина, зазнав аварії над альпійським лісом. Надії на повернення живих пасажирів, ні в кого не було. Але Цезар вирішив скористатися послугами пілота Марсо, який пообіцяв перевірити місце падіння. Щоб бути впевненим у чесності льотчика, хлопчик і Белль потайки пробралися на борт.

Вони вирішили самостійно знайти Анжеліну і повернути її додому. Їм належить складний шлях, з безліччю перешкод. Вони готові до всього, спираючись на підтримку і вірну дружбу. Всі святкують перемогу і налагоджують свої життя. Більшість дітей знову сидять за партами, але головний герой часто знаходить собі і своїй собаці заняття цікавіше.

Але одного разу він дізнається, що Анжеліка, яка дбала про нього, немов рідна мати, розбивається на літаку в лісі, що стало, крім усього іншого, причиною великої пожежі. Фільм Белль і Себастьян 2: Пригода триває (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Крістіан Дюге
В ролях: Фелікс Боссюе, Чеки Каріо, Тьєррі Невик, Юрбен Канселье, Марго Чатели, Thylane Blondeau