Фільм Аладдін (2019) дивитись онлайн в HD якості


Події розгортаються в східному місті Аграбе, де править султан. Алладін-молодий юнак, який проживає разом зі своєю матір’ю в старій хатині. Вони постійно потребують грошей, так як батько героя загинув, а мати не може самостійно заробити на потреби сім’ї. Це змушує Аладіна промишляти дрібними крадіжками, крадучи їжу і воду. Він давно закоханий в прекрасну принцесу Жасмин, яка є дочкою султана і першою красунею Аграби. Після того, як дівчина знайомиться з ним, вона також закохується в юнака, їх почуття виявляються взаємні. Але герої розуміють, що їм не судилося бути разом, так як султан ніколи не дозволить їм стати подружжям.

Тим часом, в містечку назріває справжній змову, в наслідок якого султан буде повалений з трону, а його місце займе підступний Джафар, службовець при дворі. Лиходій хоче вбити нинішнього правителя, а принцесу Жасмин зробити своєю дружиною, що повинна зайняти місце в його гаремі. Дізнавшись про це, герої мають намір будь-що перешкодити Джафару. Виявляється, що всім їм потрібна чарівна лампа з джином, яка знаходиться в зачарованою печері.

Далеко не кожен може проникнути туди, але Алладін виявляється обраним, і лампа виявляється в його руках. Йому належить зіткнутися з самим джином, спробувати врятувати Аграбу і зробити все можливе, щоб не втратити свою кохану. Фільм Аладдін (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Гай Річі
В ролях: Мена Массуд, Навід Негабан, Наомі Скотт, Уілл Сміт, Марван Кензарі, Нуман Аджар, Біллі Магнуссен, Назим Педрад