Серіал Казковий патруль 1 сезон (2016) дивитись онлайн в HD якості


Мультсеріалу оповідає про дивовижні пригоди четвірки молодих чарівниць: жвавої і завзятою Альоною, самовпевненою Варею, є природженим лідером, неговіркою й талановитої Сніжкою, а також начитаною і розумною Машею, яка виступає своєрідним мозковим центром у цієї різношерстої компанії. Все починається з того моменту, коли три подружи, прилітають в спеціальний заповідник для казок — дивовижних місто Мишкін, де їх зустрічає місцева мешканка — Альоною, вітаючи новоприбулих.

Вирушаючи на прогулянку по місту, персонажі знайомляться з його видами і пам’ятними місцями, і випадково зустрічають забавну тварину на ім’я Печалька. Тоді юні чарівниці і близько не могли, що це кошлате і добродушне створення перетворитися у величезну і кровожерна істота — Тугу, яке може принести невинним мешканцям поселення чимало неприємностей. Не розгубившись і зібравшись з силами, дівчинка вдається розправитися з чудовиськом, і вони рятують королівство.

Після цього вони стають хорошими подругами і створюють власну команду, яка буде контролювати казкові сили і оберігати спокій світу, цим вони починають свій шлях нестримних пригод. Серіал Казковий патруль 1 сезон (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Наїль Мубінов
В ролях: Юлія Александрова, Їла Санько, Поліна Кутепова, Іван Жвакин, Мирослава Карпович, Ольга Кузьміна