Мультфільм Зоотрополіс 2 (2019) дивитись онлайн в HD якості


Величезне місто з безліччю мешканців води, суші, степу і джунглів прийнято називати Зверополисом, туди прагнуть потрапити всі існуючі на планеті тварини із захоплюючої мультиплікаційної стрічки «Зоотрополіс 2» в цілях поліпшення власного існування і заради майбутнього нащадків. Там виявляється і маленька зайка, яка вже вибрала собі гідне заняття-служити і захищати міських жителів, проте цю крихітку ніхто не сприймає серйозно. Все тільки сміються над нею, не двозначно натякаючи, щоб вона йшла вирощувати і їсти моркву, Тому зайчихе доведеться самостійно пробиватися крізь стіну насмішок і недовіри і своїми вчинками доводити свою спроможність бути полісменом.

Настирна Джуді Хопс закінчує навчання з бездоганним дипломом, після чого її беруть в поліцейські, але без особливого ентузіазму. Тепер дрібній зайчисі довірена відповідальна робота, виписувати штрафи за неправильну парковку, що вельми засмутило Джудіт, що претендує на оперативну роботу зі злочинцями. Шеф поліції Буйволсон постійно критикує будь-яку, виконану зайчихою, роботу. І ось на її вулиці з’являється свято, коли з паркування намагаються викрасти автомобіль, молода леді кидається в погоню, злодія вона, звичайно, не наздогнала, але познайомилася з хитрим лисом Ніком.

Джуді трохи набула впевненості, тому взяла слово на конференції, але в запалі і хвилюванні наговорила багато зайвого на диких звірів, особливо концентруючи увагу на хижаків. Мультфільм Зоотрополіс 2 (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Байрон Ховард, Річ Мур, Джаред Буш
Актори: Джінніфер Гудвін, Джейсон Бейтман, Ідріс Ельба, Дженні Слейт, Нейт Торренс, Бонні Хант, Дон Лейк, Томмі Чонг, Дж.К. Сіммонс, Октавія Спенсер