Багато століть тому людство зіткнулося зі смертельною загрозою. Чотири кровожерливих чудовиська знищували цілі міста, залишаючи після себе лише попелища. На щастя, знайшлися відважні сміливці, які не побоялися кинути виклик могутнім звірам. Їм вдалося здолати у важкій битві супротивників. Герої заточили гігантів в темницю, за допомогою магії вітру запечатавши вхід в неї. З тих пір багато води витекло. На землі нарешті запанувала мирне життя. Люди забули про жахливих чудовиськ, що знищували все на своєму шляху. Однак через ослаблення магії вітру один з монстрів пробуджується з глибокої сплячки.

Він знищує накладений мудрими чародіями бар’єр і, таким чином, виривається на свободу. Агресивний велетень приймається за старе. Ніхто не в змозі зупинити стародавнє чудовисько. Однак останній з Хранителів магії вітру встиг передати частину важливих знань своєму синові. Тепер від хлопчини залежить доля всього світу. Він повинен знайти спосіб заточити звіра назад. Мультфільм Хранителі вітру (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

В іншому випадку всі люди будуть винищені гігантом. Тямущому хлопчикові належить пройти чимало небезпечних випробувань. Головному героєві доведеться проявити всю свою відвагу і спритність, щоб досягти мети.

Режисер: До Лю
В ролях: Лу Чжисин, Янь Мэнмэн