Рудоволоса Меріда давно нам довела своє натуральне я і всі ми знаємо про те, що ця дівчинка зовсім не схожа внутрішньо на принцесу, що вона просто не може жити без стрільби з лука, без їзди на коні і всіх інших трюків, які так звикли робити чоловіки. У неї повно ентузіазму і молодість просто рве її зсередини на частини. Їй не властиво сидіти на місці, як личить королівської особи і чекати, поки прислуга зробить те чи інше, а їй не можна і ворухнутися. Але звичайно ж, так не може тривати все життя. Головна героїня цього пригодницького мультфільму «Хоробра серцем 2» нарешті дорослішає і закохується.

Це почуття її окрилило по вуха і здавалося, що краще її коханого абсолютно немає нікого на цьому світі. Дівчина стала більш смиренною і розуміла, що не личить бути закоханою леді, такою ось відчайдушною, якою вона була раніше. Але не судилося злу було довго думати і тільки з його проявом, Меринда знову береться за цибулю і мчить галопом назустріч вітру. Мультфільм Хоробра серцем 2 (2020) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Її тепер мета все виправити і прогнати кривдника її серця, який зрадив її і особливо її перше ніжно почуття любові. За такі витівки вона вже точно не заспокоїться, поки не доведе свою справу до кінця. Так що для атаки вона знову готова.

Режисер: Марк Ендрюс, Бренда Чепмен, Стів Пурселл
В ролях: Келлі Макдоналд, Емма Томпсон, Біллі Конноллі, Джулі Уолтерс