В маленькій, чудовій країні, нарешті, запанувала тиша і перемир’я між двома ворогуючими народами злих вовків і добродушних овець. Одного разу ватажку племені вовкодавів довелося побути деякий час в шкурі парнокопитного ворога, внаслідок чарівних чар мудрої і розважливої ворожки. Зустрівшись з нею на базарі, він, недовго думаючи надійшов з дівчиною недоброзичливо і в результаті конфлікту, вона зачарувала його в чарівне кучеряве створення. Головний герой фільму «Вовки і Вівці 2: Хід свинею», ставши жертвою, відчув на власній шкурі зловісні ікла побратимів. А через пару днів і зовсім перетворився на заляканого ягняти, шарахающегося від будь-якого шереху.

Завдяки цьому уроку він рішуче зупинив багатовікову війну. Змусивши своїх родичів дивитися на ласих мліють грудочки, не як на обід, а як на друзів і соратників і тим самим заслужив шану. Дві держави об’єдналися в країну і вибрали короля. Мультфільм Вовки і Вівці 2: Хід свинею (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Але несподівано, в поселенні з’явилися чужоземці-крихітна овечка і дика лисиця. Прийнявши відвідувачів з усією гостинністю, вони не могли передбачити, що знайомство внесе в їх мирний побут розлад і гори проблем.

Режисер: Володимир Ніколаєв
В ролях: Олександр Петров, Єлизавета Боярська, Сергій Безруков, Катерина Іванчикова