Життєрадісна і добродушна корівка, проживає в місті, насолоджуючись життям. З самого дитинства мріяла стати знаменитою поп співачкою. Заради цього, витрачала багато часу і сил. Вона мала все, щоб досягти поставленої мети. Але на жаль, всі спроби наблизиться до заповітної мрії, не давали позитивних результатів. Незабаром, Клара отримує лист від свого батька, який проживає в селі. Корова з народження не бачилася з батьком. Мати пропонує дитині поїхати в селище і навести близьку людину. Також вона розповіла, що її тато раніше був знаменитим музикантом. Таким чином, мила тварина їде на вихідні до рідного родичу. Опинившись на фермі, Клара була страшенно засмучена.

Насправді, її батько давно закинув творчість і тепер є звичайним фермером. З перших же днів корові не сподобалося перебувати в нудному селі. Але незабаром, її думки змінилося. Як пізніше з’ясувалося, жадібний і хитрий кабан, бажає відібрати у її тата володіння, якщо йому не спечуть сотню пирогів. З цієї нагоди, корівка вирішує залишитися в поселенні і допомогти рідній людині.

У приїжджої з’являються друзі, які бажають їй допомогти. Так, посеред звичайного села, розгортається справжнє кулінарне шоу. Мультфільм Весела ферма (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Лізі І. Осволл
Актори: Маріт Андреассен, Ода Осволл Аватсмарк, Матс Элдоэн, Хенриетта Фей-Шолль, Шарлотта Фрогнер, Стіг Дж. Хаген, Ян Мартін Йонсен, Сольвейг Клоппен, Аріф Салум, Фрітьоф Сохейм