Це історія міста Споксвилль. У цьому мальовничому містечку, з чистим повітрям і чудовими пейзажами проживають транспортні засоби з педалями. Жителі були щасливими водіями протягом більше 100 років. Найшвидший велосипед в місті, Спіді, завжди наполягав на здійсненні своїх мрій, і хоче довести міць педалей. До одного дня його запити були маленькими, але його хороший друг і кумир, Рок Локк, повернувся в місто з бензиновим мотором. Він захотів оснастити педальні мотоцикли і велосипеди паливними моторами, щоб вони могли мати більш швидкі мети.

Незграбні адвокати і жадібні недобросовісні бізнесмени скористалися можливістю, щоб вступити в змову з Локком, запозичаючи назву велосипеда для заміни двигуна, спалює паливо. Під шумок вони почали експлуатувати корисні копалини гори Іскри, що призвело до краху міста. Всі очікують, що найшвидший транспорт в місті, Спіді, зможе що-небудь зробити, що б виправити ситуацію. Тим не менш, жителі продовжують наполягати на колишньому способі життя.

Чи залишиться Спіді велосипедом з педалями, який насолоджується «повільним життям», або піде за Локком, щоб забезпечити потужність палива для збільшення швидкості? Мультфільм Велотачки (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ксимо Перес
В ролях: Карлос Латре, Анабель Алонсо