Мультфільм Велика мандрівка (2019) дивитись онлайн в HD якості


У світі тварин існує служба доставки дітей. Сімейні пари завжди чекають з нетерпінням такого виду посилки. Листоношами працюють довгоногі лелеки. Не шкодуючи себе, вони літають з одного кінця світу в інший, приносячи величезну радість новоспеченим матусям. Але вічні перельоти можуть втомити навіть таких старанних посильників, як лелеки. У квапливій суєті, одна з птахів щастя плутає посилку. Новонароджений китайської панди, через цю помилку, потрапляє в сім’ю російських ведмедів. Який сюрприз очікував Мік-Міка, коли він виявляє у себе вдома крихітну грудку з чорно-білими плямами. Мік відразу здогадався, що хтось непростимо помилився. Тепер відповідальність за підкидька лежить на ньому.

Він розуміє, його справжні батьки почнуть переживати через довгу відсутність своєї дитини. Щоб виправити становище, зі своїми лісовими друзями, він збирається повернути їм маленьку панду. Міка бере з собою зайця на ім’я Оскар. Він найкращий друг, з яким давно знайомий, і єдиний, хто погодився йому допомогти. Удвох їм буде легше дивитися за вимогливим малюком. Хоч він і маленький, але вимагає до себе дуже великої уваги. Їхати потрібно на південь Китаю.

По дорозі вони зустрінуть багато незнайомих місць, де подружаться з новими друзями. Пригода в чужу країну обіцяє бути дуже веселим. Мультфільм Велика мандрівка (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Наталія Нілова, Василь Рівненський
В ролях: Дмитро Назаров, Максим Галкін, Філіп Кіркоров, Олексій Воробйов, Тетяна Навка