Мультфільм Велика котяча втеча (2018) дивитись онлайн в HD якості


Пухкий котяра по імені Одеялко обожнює кожен куточок власної чудової квартири, що знаходиться на високому поверсі одного з хмарочосів міста. Він цілком непогано ладнає з іншим мешканцем житла – папугою, а також безмірно любить свого сина – юного кошеня рудого окрасу, який нещодавно оселився з ним по сусідству. Правда кошеня виявляється справжнім шибеником. Він невгамовний і неслухняний, чому постійно доставляє своєму батькові клопоти. Серйозні неприємності нагрянули в момент, коли пухнастий герой створив собі саморобний літальний апарат і вилетів з допомогою нього через вікно.

Стурбований персонаж, до жаху боїться небезпек навколишнього світу, виявляється, змушений покинути межі рідного дому і пуститися на пошуки недбайливого сина. Світ поза квартирою опинявся не таким доброзичливим, але незабаром мандрівник усвідомлює, що сильно помилявся. На своєму шляху він знайомиться зі своїми родичами та іншими людьми, які жадають допомогти йому в пошуках.

Тоді він і уявити собі не міг, що йому доведеться самостійно шукати собі прожиток і ховатися від різних загроз, але головне як він буде намагатися знайти сина? Мультфільм Велика котяча втеча (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Гері Ван
Актори: Ян Яньдо, Еміль Чау, Чень Ліньшен