Раніше їм не доводилося зустрічатися з стільки небезпечним і непередбачуваним ворогом. Тепер на російські землі зазіхнула небезпечна цариця, рівних якій богатирі ще не зустрічали. При цьому їй допомагають в злодіяннях навчені воїни, які озброєні і вміють битися. Ілля Муромець, Альоша Попович і Добриня Микитич усвідомлюють, що їм потрібно навчитися протистояти магії. Вони разом тренуються, діляться досвідом і відточують свою майстерність. Цього разу ми побачимо зовсім інших героїв. Навіть Альоша Попович повстане перед глядачами в образі серйозного і мужнього героя.

Колись нашим героям вже доводилося битися з безсмертним ворогом в обличчя кощія. Але тепер мова йде не просто про прокляття, але і чарах красивою чарівниці, яка здатна керувати чоловічими серцями. Всіма крім, богатирів, чиї серця віддані їх коханим. Проте, у цариці багато відданих воїнів, які готові заради неї на жахливі вчинки. Мультфільм Три богатиря і Шамаханська цариця (2010) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Їм доведеться битися мінімум з тисячею озброєних солдатів, які не боятися загибелі, тому спостерігати за новими битвами безкоштовно в Три богатиря і Шамаханська цариця ще цікавіше, ніж в попередніх трьох частинах.

Режисер: Сергій Глезин
В ролях: Дмитро Биковський-Ромашов, Валерій Соловйов, Олег Куликович, Сергій Маковецький, Ганна Геллер, Дмитро Висоцький, Костянтин Бронзіт, Марія Цвєткова-Овсяннікова, Олена Шульман, Лія Медведєва