Події сюжету «Таємне життя домашніх тварин 2», розповість про іншу, малознайомої, незвичній для людей, життям милих, пухнастих, звичних вихованців, варто господарям покинути житло, залишивши безпомічних істот на самоті. Раптове перетворення, дивовижні метаморфози, що відбуваються повсюдно, коли вони, чудесним чином беруть спілкуватися на людській мові, здійснювати, абсолютно не властиві вчинки, переймаючи не зовсім гарні звички, повсюдно користуючись звичними благами цивілізації.

Звірі налаштовують мережевий інтернет, створюють особисті сторінки, дивляться телевізійні передачі, з величезним задоволенням слухають сучасну музику, що більш кумедно, милі, славні, пухнасті кішечки, не залишають задоволення покористуватися хазяйської косметикою, наводячи гламурну красу на мордочку. Та й розумові процеси, мало відрізняються від людських, дозволяючи заводити відданих друзів, знаходити смертельних ворогів, відстоюючи особисту думку, принципи і кодекс честі. Мультфільм Таємне життя домашніх тварин 2 (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Хлопець, є на даній території справжнім душею компанії, де біля його під’їзду, щодня збирається все хвостате і вусатий населення кварталу. Обговорення міських новин, різноманітних подій, постійні веселощі, жарти, сміх, супроводжує ці чудові посиденьки.

Режисер: Кріс Рено
В ролях: Петтон Освальт, Ерік Стоунстріт, Кевін Харт, Альберт Брукс, Лейк Белл, Дена Карви