Пара супергероїв Еластика і Містер Винятковий відійшли від справ і живуть як звичайна американська сім’я. Після низки судових позовів, їм довелося завершити супергеройську кар’єру і стати просто Хеленою і Бобом Парр. Їх троє дітей-Фіалка, Шастик і Джек-Джек також мають здібності. Сумуючи за минулим, Боб потай від дружини продовжує рятувати. Боб втрачає роботу в офісі і з ним зв’язується якась Міраж. Вона просить допомогти в затриманні вийшов з-під контролю експериментального робота. Це шанс для Боба знову стати містером Винятковим. Виконуючи завдання одне за іншим, роботи стають розумнішими і небезпечніше. З’ясовується, що на Боба полює його давній фанат Виключиш.

Хелен відчуває недобре і вся суперсімейка в зборі поспішає на допомогу батькові. Суперсімейка — американський супергеройський анімаційний фільм режисера і сценариста Бреда Берда, під виробництвом студії Піксар. Фільм вперше був представлений в жовтні 2004 на Лондонському міжнародному фестивалі кіно. Сценарій фільму Берд почав розробляти в ранніх дев’яностих.

Ідеї сценарист черпав з коміксів дитинства і спостерігаючи за своєю сім’єю. Повадки, звички і ходу героїв режисер копіював, спостерігаючи за знімальною групою. Мультфільм Суперсімейка (2004) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Бред Берд
В ролях: Крейг Т. Нельсон, Холлі Хантер, Семюел Л. Джексон, Джейсон Лі, Домінік Луї, Тедді Ньютон, Джин Сінсере, Ілай Фучіле, Маїв Ендрюс, Уоллес Шоун