Сміливий, сильний і супер швидкий герой Їжак Соник, що володіє неймовірною енергією, разом з командою друзів знову кидає виклик своєму головному ворогові. Злісний доктор Еггман зі своєю армією роботів готується здійснити чергову підступну змову. Власник великої продуктивної компанії, що контролює індустрію південного острова, хоче захопити владу над цілим світом. Для реалізації задуманого йому необхідно знайти стародавні кристали, що наділяють володаря неймовірним могутністю. За допомогою їх активації лиходій здатний підпорядкувати світ і управляти людством.

Дізнавшись про плани професора Еггмана «Сонік в кіно» і його вірні помічники-лис Тейлоз і єхидна Наклз, вирішують поміщати лиходію і встати на захист світу. Однак ворог завдає нищівного удару і викрадає їх подругу Енні. Тепер її життя теж знаходиться під загрозою, а майбутнє планети у великій небезпеці. Мультфільм Сонік в кіно (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Їжачок повинен за всяку ціну здолати противника, звільнити з полону подружку і не допустити загибелі цивілізації. Але впоратися з військом безжальних і надпотужних механізмів виявиться нелегким завданням.

Режисер: Джефф Фаулер
В ролях: Джим Керрі, Джеймс Марсден, Ніл МакДонаф, Бен Шварц, Тика Самптер, Адам Паллі, Ліенн Лэпп, Дебс Ховард, Бейлі Скойе, Эльфина Люк