Про снігову людину існує величезна кількість легенд і люди вірять в те, що їх не існує. Хоча є величезна кількість сміливців, які постійно намагаються довести їх існування. Однак хто б міг подумати, що існують Єті, які не вірять в те, що є якісь інші істоти, крім них самих за межами їх села. Один досить спритний молодий Єті зміг довести існування людини і тим самим отримав розташуванням своєї коханої і всіх жителів села, які до цього були впевнені в тому, що насправді вони єдині істоти, все інше легенди і вигадки.

Однак після цього у всіх бигфутов почалися нові проблеми, адже тепер їм стало цікаво, хто насправді ще живе в світі, крім них самих. Адже вони завжди були впевнені, що весь світ обмежений їх маленьким селом і всі істоти, які тільки є у світі схожі на них самих. Або ж у крайньому разі, що всі інші поселення схожі на їх село, а тепер їм доводиться миритися з тим, що є зовсім інші живі істоти, які набагато менше.

Але що насправді чекатиме їх і які відкриття ще чекатимуть бігфутів попереду? Та й як відреагують на їх появу в інших місцях люди? Мультфільм Смолфут (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Кері Кіркпатрік, Джейсон Рейсіг
В ролях: Коммон, Денні ДеВіто, Ченнінг Татум, Джеймс Корден, Джиммі Татри, Джина Родрігез, Зендея, Яру Шахід, Елі Генрі, Леброн Джеймс