Після жахливого землетрусу сім’я Крудсів опинилася на межі вимирання. Так як вони жили в доісторичну епоху, знайти нове житло було досить складним завданням. Всі печери окопи і тому подібні місця вже давно зайняті іншими жителями цього міста. Крудси раніше були цілком забезпеченою сім’єю, через що не потребували чого-небудь, але тепер їхнє життя кардинально змінилося. На щастя, їм вдалося зустрітися з місцевим кочівником який, не залишив їх у біді, і вирішив допомогти в ситуації, що склалася. Крудси навіть і очікувати не могли такої величезної допомоги, і були на сьомому небі від щастя, адже вони знайшли надію на щасливе життя.

Але не все ще було пройдено. Попереду Крудсів чекає ще дуже багато перешкод на шляху до щасливого життя. Вони ще не один раз будуть потрапляти під вплив Стихій, і тому подібних речей. Головне в таких ситуаціях не втрачати концентрації і робити все можливе, для того, щоб пройти складний етап у житті.

Вони ж давно засвоїли цей закон, тому і намагаються йти наперекір долі. Але ось чи вийде у них все-таки повернутися до свого звичайного життя, залежить лише від них самих. Мультфільм Сімейка Крудс (2013) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Кірк де Мікко, Кріс Сандерс
В ролях: Ніколас Кейдж, Емма Стоун, Райан Рейнольдс, Кетрін Кінер, Клоріс Лічмен, Кларк Дьюк, Кріс Сандерс, Ренді Тому