Дія цього казкового мультфільму відбувається у вигаданій країні, в якій мешкають різні істоти. Там можливе диво, яке всім нам добре знайоме за старими казками. Вас чекають як нові, так і добре знайомі герої, які порадують глядачів різного віку. У центрі сюжету велика зелена істота на ім’я Шрек. На вигляд він досить страшний, але в душі є справжнім добряком, завжди готовим прийти на допомогу. Він веде відокремлене життя і задоволений тим, що на його болото рідко хто заходить. Шрек так і б і вів радісне безтурботне життя, якби одного разу не зустрів балакучого ослика, який відразу ж стає його кращим другом.

Незважаючи на те, що між ними не було зовсім нічого спільного, вони вирушили в небезпечну подорож, яка назавжди змінить їх життя… Тепер Шреку необхідно повернути своє болото, яке відібрав злісний лорд. Але зробити це можна лише врятувавши принцесу Фіону, що потрапила в серйозні неприємності. Чи зможе зелений велетень впоратися з таким завданням? Зустріч з прекрасною Фіоною назавжди змінить його звичне життя. Мультфільм Шрек 5 (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Але чи можлива любов між принцесою і монстром? Єдине, що гаряче хвилює Шрека, його власне право на самотність і спокій. Яке так безпардонно попрано якимось суб’єктом, впевненому у своїй повній всемогутності. Та починається його похід до замку.

Режисер: Майк Митчелл
В ролях: Майк Майерс, Едді Мерфі, Антоніо Бандерас, Кемерон Діаз