Дія кінокартини відбувається в будинку, де живе собака на ім’я Макс. Коли господиня головного героя покидає квартиру, то в ній з’являються кішки, пси та інші тварини. Кожен з них веде життя подібну людської: спілкується в соціальних мережах, дивиться телевізор, слухає музичні твори. Персонажі розважаються, як можуть. Вихованці всього міста здатні зібратися на грандіозній вечірці в той час, поки господарів немає вдома. По поверненню людей, всі тварини розходяться по домівках і люди нічого не підозрюють про їхнє життя. Кожен персонаж володіє власним музичним смаком.

Маленький пудель вважає за краще слухати композиції, що відносяться до важких напрямках в музиці. Велика ж собака слухає повільну і спокійну мелодію. Кішки нерідко беруть косметику, що належить людині. Вони це роблять з тієї причини, що скоро серед звірів повинен буде пройти конкурс краси. Кожна з учасниць повинна виглядати просто чудово. Перший час ніхто не здогадується про таємне життя вихованців. Мультфільм Секрети домашніх тварин 2 (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Люди спокійно живуть і нічого не знають про постійно відбуваються зборищах. Тільки серед героїв є ті, кому не подобаються ці вечірки. Недоброзичливці зроблять так, що господарі дізнаються про життя своїх вихованців.

Режисер: Кріс Рено
В ролях: Петтон Освальт, Ерік Стоунстріт, Кевін Харт, Альберт Брукс, Лейк Белл, Дена Карви